KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15549351
nr 1554 9351
Oidentifierad konstnär. Signerad Fransisco, Torghandel, Italien. Olja på duk, 29x38 cm, yttermått inklusive ram. 33x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:05:05
3/8 02:44:17